लेवर कन्ट्रयाक्ट आएर साईन गर्न नपाउने हरु नआत्तिनुस,लकडाउन पछी ब्यवस्था हुनेछ – ईपिएस शाखा

कोरिया जानाकारी

काठमाण्डौ – कोरियन भाषा परीक्षा (ईपीएस) उत्तीर्ण गरेर रोजगारीको लागि कोरिया जाने प्रक्रियामा रहेका तर सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर गर्न नपाएकाले लकडाउन खुलेपछि हस्ताक्षर गर्न पाउने श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालयले जनाएको छ ।यस्तै बिदामा कोरियाबाट स्वदेश फर्केका तर लकडाउनका कारण कोरिया फर्किन नपाउँदा भिसाको म्याद सकिएकाहरुले

पनि म्याद थपको लागि निवेदन दिन सक्नेछन् ।कोरियन सरकारले भिसाको म्याद थप गर्नुपर्नेको सूची मागेको छ । हरेक १५ दिनमा यहाँबाट सूची पठाइरहेको जानकारी सम्बन्धित निकायबाट प्राप्त भएको श्रम मन्त्रालयले जनाएको छ ।यसको लागि सम्बधित व्यक्तिलाई ईपीएस शाखाको इमेलमा आफ्नो विवरण

पेश गर्न ईपीएस शाखाले आग्रह गरेको छ । विवरण पेश गर्दा आफ्नो मोबाइल नम्बर अनिवार्य उपलब्ध गराउनुपर्ने पनि मन्त्रालयले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *