दक्षिण कोरियामा आगलागी हुदाँ ३६ जनाको मृ’त्यु !

कोरिया आज

सोल– दक्षिण कोरियाको गेओन्गी प्रान्तमा निर्माणाधिन साइटमा रहेको एउटा गोदामघरमा आगलागी हुँदा कम्तीमा ३६ व्यक्तिको मृत्यु भएको स्थानीय सञ्चार माध्यमले बुधबार जानकारी दिएको छ । स्थानीय समयानुसार मङ्गलबार राति १:३२ सो आगलागी शुरु भएको थियो । राजधानी सोलबाट करिब ८० किलोमिटर दक्षिणपूर्वमा अवस्थित निर्माण साइटमा रहेको गोदामको

बेसमेन्ट फ्लोरबाट सो आगलागी शुरु भएको बताइएको छ । आगलागी शुरु भएको सो समयमा कम्पनीका ८० जना कामदार भवनभित्र नै रहेका थिए । यस आगलागीमा परी ३६ जनाको मृ’त्यु भएको पुष्टि गरिएको छ । अन्य सात जना घाइते भएका छन् । अझै पनि कैयौ श्रमिक बेपत्ता रहेकाले मृतकको संख्या बढ्ने अनुमान गरिएको छ ।

योन्हाप समाचार समितिले अग्नि नियन्त्रण विभागका अधिकारीहरुलाई उद्धृत गर्दै निर्माणको क्रममा युरेथनको प्रयोगको क्रममा एउटा अप्रत्याशित विस्फोट भई सो आगलागी भएको जानकारी दिएको छ ।हटपाटीबाट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *